Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Hewlett Packard

НР – це компанія зі сфери високих технологій, що працює у більш ніж 170 країнах світу. Компанія пропонує широкий асортимент технологічних рішень, починаючи від кишенькових пристроїв та закінчуючи одними з найпотужніших у світі суперкомп'ютерів. Крім того, компанія Hewlett-Packard надає широкий спектр продуктів та послуг для споживачів та для розваги, від цифрової фотографії до комп'ютерів та пристроїв друку.

Hewlett-Packard

Компанія Hewlett-Packard заснований 1 січня 1939 року як виробник вимірювального обладнання Вільямом Хьюлетт та Девідом Паккардом — випускниками Стенфордського університету 1934 року. Назва компанії була складена з прізвищ співзасновників — чиє прізвище буде першою частиною імені фірми, вирішували за допомогою жереба: Паккард програв та поставив прізвище партнера першим.

Hewlett-Packard

У компанії НР є представництво на Україні — це означає, що компанія Hewlett-Packard приділяє увагу українським споживачам. Наявність представництва та фізичної адреси офісу — це гарантія відмінного сервісу та підтримки продукції. У вересні 1998 року було відкрито офіційне представництво компанії Hewlett-Packard в Україні. Діяльність представництва була спрямована на проведення маркетингових досліджень та аналіз ринку. Уданий час в Україні існує розвинена мережа партнерів Hewlett-Packard, які здійснюють продаж продукції корпоративним замовникам та кінцевим споживачам.

Hewlett-Packard

Веб-сайт HP: www.hp.com


Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua