Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Dr.Web – для боротьби з троянцями-шифрувальниками

Компанія «Доктор Веб» нагадує, що троянці-шифрувальники, що вимагають гроші за розшифровку файлів, продовжують залишатися актуальною та надзвичайно небезпечною загрозою. В останні дні почастішали випадки звернення домашніх користувачів інших антивірусних продуктів в службу технічної підтримки з проханням допомогти в розшифровці даних, зашифрованих троянцем Trojan.Encoder.686 (найменування за класифікацією Dr.Web).У зв'язку з цим звертаємо вашу увагу на те, що Trojan.Encoder.686 добре відомий вірусним аналітикам «Доктор Веб», дана шкідлива програма внесена у вірусну базу Dr.Web. При цьому, важливо відзначити, що вже зашифровані цим троянцем дані не піддаються розшифровці – продукт Dr.Web Security Space здатний припинити його шкідливу діяльність до того, як Trojan.Encoder.686 почне шифрувати дані, за умови актуальності вірусних баз та включеним «Превентивним захистом». Нагадаємо також, що послуга дешифрування (якщо вона можлива) силами інженерів антивірусної лабораторії та служби технічної підтримки «Доктор Веб» безкоштовна тільки для комерційних користувачів Dr.Web.

Завдяки функції збереження критично важливих даних, Dr.Web має можливість захистити свого користувача та запобігти наслідкам, які викликані діяльністю цього та аналогічних троянців, навіть якщо вони ще не відомі антивірусу.

Можливість ефективно протистояти троянцям-шифрувальникам, яка дозволяє користувачам зберегти свої файли та гроші, є додатковим істотним аргументом на користь Dr.Web.


Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua