Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Статті та поради майстрів

На сторінках сайту майстри сервіс-центру «Мобік» діляться своїми знаннями, досвідом та напрацюваннями у галузі ремонту та експлуатації обладнання. Поради та рекомендації фахівців дозволять Вам організувати безперебійну роботу підприємства, підібрати обладнання для об’єктів торгівлі та виробничих підприємств. Ви можете надіслати питання через форму зворотного зв’язку або на наш е-мейл.

В розділі «Ваги та ваговимірювальні системи» представлена інформація про ваги різних типів та виробників, особливості експлуатації ваг у різних виробничих умовах — запиленість, вологість, перепади температури, людський фактор. У статтях фахівці сервісного центру «Мобік» діляться своїми знаннями та дають рекомендації щодо вибору ваг для торгових та виробничих підприємств з урахуванням досвіду у ремонті та обслуговуванні ваговимірювального обладнання.

Принтери етикеток зараз застосовуються як на торгових, так і на виробничих підприємствах. Надійна та довгострокова експлуатація принтера залежить від правильного вибору моделі, дотримання правил експлуатації, використання якісних витратних матеріалів. Майстри по ремонту розкажуть Вам про нюанси експлуатації та дадуть рекомендації, виходячи з нашого досвіду ремонту та обслуговування принтерів етикеток.

Про різні проблеми електроживлення ми знаємо не з чуток — у наш сервісний центр регулярно надходить обладнання, яке вийшло з ладу у результаті перепадів та стрибків напруги, наслідків гроз та так званим «людським фактором». У розділі «Електроживлення» ми зібрали інформацію про електроживлення та все, що з цим пов'язано: стабілізатори напруги, джерела безперебійного електроживлення, грозозахист, рекомендації по підключенню захисту та правилам експлуатації.

Від надійної та безперебійної роботи комп'ютерної та офісної техніки залежить чіткість роботи підприємств та організацій. Ми це знаємо навіть на особистому «побутовому» досвіді — несправність кавомашини викликає «офісну ломку», зниження працездатності та бойового настрою колективу. Майстри ЦСО «Мобік» підкажуть, як підбирати комп'ютерну та офісну техніку, щоб вона працювала надійно та безперебійно. Порекомендують по нюансам експлуатації, обслуговування та ремонту.

Антивірусний захист вкрай важливий для безперебійної роботи підприємств та організацій. Вірусні атаки можуть на тривалий час виводити з ладу інформаційні системи, що призводить до значних збитків для компаній та організацій.

Надійна робота системи відеоспостереження залежить від багатьох факторів, починаючи від постановки цілей та завдань, проектування, до гарантійного та сервісного обслуговування. Фахівцями сервісу «Мобік» накопичений значний досвід в налагодженні, обслуговуванні та ремонті систем відеоспостереження.

Для надійної роботи підприємства вкрай важливим є стабільна робота програмного забезпечення: операційної системи, офісних програм, драйверів обладнання, антивірусів. Для забезпечення надійної роботи ПЗ необхідно правильно підбирати програми, забезпечувати їх сумісність, виконувати своєчасно оновлення та налаштування.

Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua