Ваги та ваговимірювальні системи

Безконтактне тарування ТВ1-15 за допомогою сканера штрихових кодів або команд з комп'ютера. Ваговій індикатор ТВ1-15 застосовується у різного виду вагах: товарні, платформні, рейкові, палетні, ваги для тварин.

При виборі ваг для складу необхідно враховувати, які вантажі та яка продукція буде зважуватися на вагах. Не маловажним фактором є вимоги до пило та вологозахисту ваг.

Наш сервісний центр обслуговує та ремонтує ваги для м'ясокомбінатів та ковбасних цехів близько 20 років. За цей час накопичений значний досвід експлуатації ваг, досвід ремонту та технічного обслуговування.

Основні несправності кранових ваг, а також рекомендації майстрів сервіс-центру «Мобік», як їх уникнути.

У наш сервісний центр часто привозять електронні ваги для перевірки ваг та демонтажу «жучків».

Обслуговування та ремонт ваг в центрі технічного обслуговування «Мобік».

В розділі «Ваги та ваговимірювальні системи» представлена інформація про ваги різних типів та виробників, особливості експлуатації ваг у різних виробничих умовах — запиленість, вологість, перепади температури, людський фактор. У статтях фахівці сервісного центру «Мобік» діляться своїми знаннями та дають рекомендації щодо вибору ваг для торгових та виробничих підприємств з урахуванням досвіду у ремонті та обслуговуванні ваговимірювального обладнання.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA