Про системи відеоспостереження

Система відеоспостереження для кіоску складається з відеореєстратора, відеокамер та роутера. За допомогою ноутбука можна контролювати мережу кіосків.

Короткий огляд застосування систем відеоспостереження з використанням технології SDI. Розглянуті приклади встановлення відеоспостереження на локомотив та мостовий кран.

Система відеоспостереження для будинку — у першу чергу домашня система відеоспостереження призначена для збереження майна та оперативного контролю. На відміну від систем відеоспостереження для бізнесу, домашнє відеоспостереження не пов'язане з доходами та витратами. Схожим завданням, у менших масштабах, є завдання контролю за персоналом: хатніми робітницями, нянями, охороною.

Зібрати систему відеоспостереження своїми руками досить просто. Зараз вибір комплектуючих для систем відеоспостереження величезний, мало того, ціна на відеокамери та відеореєстратори постійно знижується.

Надійна робота системи відеоспостереження залежить від багатьох факторів, починаючи від постановки цілей та завдань, проєктування, до гарантійного та сервісного обслуговування. Фахівцями сервісу «Мобік» накопичено значний досвід у налагодженні, обслуговуванні та ремонті систем відеоспостереження.

Задати питання

Дивіться також

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA