Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження — у цьому розділі представлена ​​інформація про системи відеоспостереження: види, технології, складові елементи, приклади та особливості застосування. ЦСО «Мобік» спеціалізується на сервісі для підприємств малого та середнього бізнесу — основна інформація буде корисна для цієї категорії споживачів. Надійна робота системи відеоспостереження залежить від багатьох факторів, починаючи від постановки цілей та завдань, проектування, до гарантійного та сервісного обслуговування. Фахівцями сервісу «Мобік» накопичений значний досвід у налагодженні, обслуговуванні та ремонті систем відеоспостереження.

Система відеоспостереження для кіоску складається з відеореєстратора, відеокамер та роутера. За допомогою ноутбука можна контролювати мережу кіосків.
Короткий огляд застосування систем відеоспостереження з використанням технології SDI. Розглянуті приклади встановлення відеоспостереження на локомотив та мостовий кран.
Система відеоспостереження для будинку — у першу чергу домашня система відеоспостереження призначена для збереження майна та оперативного контролю. На відміну від систем відеоспостереження для бізнесу, домашнє відеоспостереження не пов'язане з доходами та витратами. Схожим завданням, у менших масштабах, є завдання контролю за персоналом: хатніми робітницями, нянями, охороною.
Зібрати систему відеоспостереження своїми руками досить просто. Зараз вибір комплектуючих для систем відеоспостереження величезний, мало того, ціна на відеокамери та відеореєстратори постійно знижується.

Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua