Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Електроживлення

Про різні проблеми електроживлення ми знаємо не з чуток — у наш сервісний центр регулярно надходить обладнання, яке вийшло з ладу у результаті перепадів та стрибків напруги, наслідків гроз та так званим «людським фактором». У розділі «Електроживлення» ми зібрали інформацію про електроживлення та все, що з цим пов'язано: стабілізатори напруги, джерела безперебійного електроживлення, грозозахист, рекомендації по підключенню захисту та правилам експлуатації.

Питання — як захистити квартиру від перепадів напруги? — актуальне й для старих багатоквартирних будинків та для новобудов.
Перепади напруги у мережі 220 або 380 В можуть викликатися різними причинами: множинні неякісні скручування кабелю живлення, «палаючий» нуль та фази, перепади по високій стороні, денні та нічні пікові навантаження, перевантаження або перекіс фаз, нестача потужності живильного трансформатора.
Ознайомимо вас з допустимими коливаннями напруги у мережі. Перерахуємо необхідні елементи для стабілізації та трансформації напруги, які й будуть захищати Ваш будинок.
У котеджних селищах та у селах поступово електричні мережі упорядковують — змінюються трансформатори, прокладаються нові лінії. Для дач, це дуже віддалена перспектива — купити стабілізатор напруги, це, мабуть, єдиний вихід для електроживлення техніки на дачній ділянці.
Від стрибків напруги в електромережі у нас ніхто не застрахований. Напруга у мережах постійно скаче та реальний рівень рідко дорівнює стандартним 220 В. Бувають стрибки напруги, коли вона миттєво піднімається до 300 В та вище.
Вибір стабілізатора для будинку залежить від обладнання, яке необхідно живити.

Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua