Про стабілізатори та їх роботу

Ціни на стабілізатори напруги дуже різняться та залежать від його типу.

Ознайомимо вас з допустимими коливаннями напруги у мережі. Перерахуємо необхідні елементи для стабілізації та трансформації напруги, які й будуть захищати Ваш будинок.

Від стрибків напруги в електромережі у нас ніхто не застрахований. Напруга в мережах постійно скаче та реальний рівень рідко дорівнює стандартним 220 В.

Питання — як захистити квартиру від перепадів напруги? — актуальне й для старих багатоквартирних будинків та для новобудов.

Перепади напруги у мережі 220 або 380 В можуть викликатися різними причинами: множинні неякісні скручування кабелю живлення, «палаючий» нуль та фази, перепади по високій стороні, денні та нічні пікові навантаження.

Купити стабілізатор напруги, це, мабуть, єдиний вихід для електроживлення техніки на дачній ділянці.

Вибір стабілізатора для будинку залежить від обладнання, яке необхідно живити.

Про велику кількість проблем електроживлення ми знаємо не з чуток — у наш сервісний центр регулярно надходить обладнання, що вийшло з ладу в результаті перепадів та стрибків напруги, наслідків гроз та так званого «людського фактора». У розділі «Електроживлення» ми зібрали інформацію про електроживлення та всьому, що з цим пов`язано: стабілізатори напруги, джерела безперебійного електроживлення, грозозахист, рекомендації по підключенню захисту та правилам експлуатації.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA