Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Комп’ютерна та офісна техніка

Від надійної та безперебійної роботи комп'ютерної та офісної техніки залежить чіткість роботи підприємств та організацій. Ми це знаємо навіть на особистому «побутовому» досвіді — несправність кавомашини викликає «офісну ломку», зниження працездатності та бойового настрою колективу. Майстри ЦСО «Мобік» підкажуть, як підбирати комп'ютерну та офісну техніку, щоб вона працювала надійно та безперебійно. Порекомендують по нюансам експлуатації, обслуговування та ремонту.

Надійна робота комп'ютерної техніки пов'язана з темами «Електроживлення» та «Антивіруси», рекомендуємо ознайомитися з статтями рекомендаціями у цих розділах.

Що необхідно знати при виборі монітора? Який монітор краще вибрати для ігор, для мультимедіа контенту, для будинку, для роботи, а також для роботи з графікою.

Компанія LG є помітним гравцем на ринку моніторів та телевізорів. LG займає одне з провідних місць серед виробників моніторів та телевізорів.

Профілактика, чистка від пилу, діагностика та налаштування програмного забезпечення на вашому ноутбуці або комп’ютері.
Допоможіть підібрати БФП — це дуже частий запит-питання надходить наших спеціалістів за телефоном. У цій статті ми розповімо про основні категорії вибору багатофункціональних пристроїв для офісу та дому.
Основні завдання, при вирішенні яких, аудіо-оформлення грає величезну роль — залучення потенційних клієнтів, формування відповідного іміджу підприємства, створення позитивного емоційного фону, зниження накопичення втоми персоналу, тривожне сповіщення.

Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua