Інженер електронщик

Вакансія електронщика у сервісний відділ.

Обладнання

Нашому електронщику потрібен не менш талановитий колега! Необхідні знання та досвід в електроніці, механіці, електриці, комп'ютерній техніці, програмному забезпеченні. Плюс бажання навчатися та розвиватися у цих областях. Готові взяти студентів.

Ремонт та технічне обслуговування обладнання:

Важливо! Не на все обладнання, яке поступає в ремонт, є опис та сервісна документація. Потрібні здібності та вміння самостійно розібратися в роботі пристрою та, при необхідності, самостійно відновити схему.

Монтаж та налагодження:

Основна робота в майстерні (вул. Калинова, 87), бувають виїзди на об'єкти (м. Дніпро та область). Можливі відрядження. Україна, тривалість 2-3 дні — монтаж та налагодження нового обладнання. Ще один вид відряджень — навчання у виробників обладнання.

Програмування та налаштування обладнання. Важливо! Це область постійного навчання, без знань про програмування та налаштування обладнання повноцінний ремонт та обслуговування неможливі. Прошивки постійно змінюються, моделі оновлюються, вчитися доведеться постійно.

Якщо у Вас є бажання працювати, заробляти та досягати результатів у команді професіоналів — пишіть, телефонуйте, приходьте. Заповнюйте анкету, проходите співбесіду та отримуйте тестові завдання. Чекаємо Вас!

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA