Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Виробники товарів — наші партнери та клієнти

Бейс — монтажна компанія: електромонтажні роботи, монтаж систем відеоспостереження, монтаж кабельних систем.
Ваги — це спеціалізація компанії «Автовес». Якщо вам необхідно придбати ваги, підібрати ваги, вибрати ваги, підключити ваги до комп'ютера та автоматизувати ваговій облік — фахівці компанії «Автовес» вам допоможуть — підберуть ваги з урахуванням особливостей бізнесу, підключать ваги до комп'ютера, автоматизують робочі місця.
Godex — це міжнародна компанія, яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні обладнання для роботи зі штриховими кодами.
Partizan — це торгова марка спеціальної лінійки продукції для систем відеоспостереження, розроблена фахівцями в Україні, та виготовляється на провідних підприємствах Тайваню та Китаю.
DYMO — у даний час торгова марка DYMO є власністю компанії NewellRubbermaid — це провідна світова торгова марка з виробництва стрічкових маркувальних принтерів та етикеток.
Рішення, пропоновані Zebra Technologies, використовуються для підвищення швидкості обробки інформації та вдосконалення засобів ідентифікації.
TSC Auto ID Technology Co — виробник принтерів етикеток: від настільних моделей до промислових багатобарвних.
Група компаній «Восток» — дистриб'ютор систем автоматичної ідентифікація даних, комп'ютерного та мережевого обладнання, системна інтеграція: облік, контроль, безпека.
Компанія «Укртехнологія» з 2002 року займається розробкою, виробництвом, технічним супроводом та сервісним обслуговуванням всіх пристроїв, які виготовляються, високовольтного та силового електричного обладнання.
TRUST — виробник комп'ютерних аксесуарів: миші, клавіатури, планшети, шнури, підставки для ноутбуків, чохли, сумки, блоки живлення, веб-камери, мікрофони, акустика, навушники.
Logitech — компанія, що спеціалізується на виробництві периферійних пристроїв для персонального комп'ютера.
Компанія SteelSeries - провідний виробник комп'ютерних ігрових аксесуарів, а так само периферії: навушники, клавіатури, миші. При розробці пристроїв компанія орієнтується на шанувальників комп'ютерних ігор.
Компанія SteelSeries — провідний виробник комп'ютерних ігрових аксесуарів, а також периферії: навушники, клавіатури, миші. При розробці пристроїв компанія орієнтується на шанувальників комп'ютерних ігор.
НР – це компанія зі сфери високих технологій, що працює у більш ніж 170 країнах світу. Компанія пропонує широкий асортимент технологічних рішень, починаючи від кишенькових пристроїв та закінчуючи одними з найпотужніших у світі суперкомп'ютерів.
Epson — світовий лідер у галузі створення інноваційних продуктів для отримання зображення.
Компанія Gazer займається розробкою та виробництвом автомобільної електроніки та систем відеоспостереження
Tenex — торгова марка компанії E-TECH Electronics Development Limited, яка знаходиться у Гонконгу (Китай). Компанія є найбільшим виробником портативної електроніки, асортимент якої представлений на ринку України з 2005 року. Головні конкурентні переваги — якість, доступні ціни. Для партнерів у всіх регіонах України розроблена сприятлива платформа співпраці.
Корпорація Microsoft, заснована у 1975 році, є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів та серверів.
TYSSO — це торгова марка компанії Fametech — виробника обладнання для роботи зі штриховими кодами, а також POS-обладнання для підприємств торгівлі та харчування.
Datalogic — світовий виробник продукції для автоматичного збору даних.
Honeywell International, Inc. — велика американська корпорація, що виробляє електронні системи управління та автоматизації.
NOVUS — обладнання для систем відеоспостереження та безпеки.
Компанія DSSL займається розробкою, виробництвом та впровадженням систем цифрового відеоспостереження.

Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua