Несправність сканерів штрих-коду та їх ремонт

Сканер штрих-кодів — незамінний гаджет в автоматизації торгівлі та складського обліку. Зараз практично всі сканери з Image (фотосканування) технологією сканування. Це раніше дуже часто виходили з ладу лазерні сканери, а зараз ця технологія застаріла. Але все одно є поломки через які сканери приносять в ремонт. За зверненнями до нашого сервісного центру можна виділити три основні поломки.

ТОП-3 несправности сканерів штрих-коду

  1. Вихід з ладу батареї. На думку наших майстрів це природні причини старіння та зносу через велику кількість циклів заряду-розряду.
    Часто батарея розряджається нижче допустимого рівня, після чого пристрій не вмикається. Іноді ці батареї відновлюються, їх залишкової ємності досить для експлуатації, але частіше їх просто доводиться міняти на нові. Температура експлуатації акумуляторів також впливає на їх термін експлуатації. Робота в умовах понад +35°C удвічі знижує ресурс свинцевих акумуляторів. А при низькій температурі зменшується ємність свинцевих та літій-іонних акумуляторів.
  2. Не сканує штрих-код або сканує, але не передає дані в облікову програму. Іноді для експлуатації сканера штрих-кодів деякі програми вимагають модифікації коду який зчитали: додати префікс або суфікс. Якщо у вас з цією процедурою виникають складності, тоді звертайтеся до нашого сервісного центру — ми зможемо вам допомогти.
  3. Пошкодження кабелю або/та гнізда/роз’єму сканера. У топових виробників сканерів завжди можна замінити в сканері кабель на новий або з іншим роз’ємом. Це навіть не ремонт, а придбання нового кабелю до сканера.

ТОП-3 поломки сканеров штрих-кода

Але бувають і такі випадки, коли приносять в ремонт сканер, а він у робочому справному стані, але не сканує надрукований штрих-код. Виявляється, що проблема зовсім не у сканері, а в принтері етикеток. У принтера протерлася термоголівка та друкує пошкоджені штрих-коди, які не зчитує жоден сканер. Треба зробити тестовий друк, щоб перевірити термоголівку принтера на цілісність.

Поломки сканеров штрих-кода

Ну звичайно ж варто відзначити механічні пошкодження сканера. Це всілякі випадкові та навмисні дії зі склом сканувального модуля, з пластиковим корпусом та кнопкою сканера. Але найчастіше сканер на який наїхали вилковим навантажувачем або кинули з висоти 3-4 метри ремонту не підлягає.

Задати питання

Товари

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA