Ремонт принтера етикеток та якість етикетки

У наш сервісний центр регулярно надходять принтери етикеток та друкуючі ваги в яких друкуюча головка та механізм вийшли з ладу через друк на етикетках поганої якості. Причому факторів може бути кілька:

Друкуюча термоголовка для ваг Масса-К

Найбільш часто пошкоджуються принтери прямого термодруку. Ресурс термоголовки складає від 30 до 50 км в залежності від типу принтера та способу друку. Термотрансферні принтери, на яких друкують з ріббоном, прослужать довше.

Ремонт промислового принтера етикеток TSC ME340

Ріббон (фарбувальна стрічка) виступає також як захисний шар термоголовки від етикеток. Плівка риббона не дає краям вощеної підкладки етикеток протирати термоголовку принтера.

Заміна друкуючої термоголовки широкоформатного принтера етикеток Godex EZ-6300 Plus

Якість етикеток та ремонт принтера

Якості етикетки, що скорочують ресурс друкуючих головок

  1. Погане висікання та шорсткі краї етикетки.
  2. Залишки клею при знятті облою.
  3. Погана якість фарби.
  4. Погана якість сушки фарби. 

При поганому висіканні та підвищеній шорсткості країв етикетки швидко зношуються друкуючі головки принтера. Етикетка працює як наждачний папір, випилюючи борозни на поверхні термоголовки. Довести провину виробника етикетки дуже важко, але якщо доводиться з такими ремонтами стикатися дуже часто, тоді радимо задуматися про зміну постачальника витратних матеріалів для друку.

Залишки клею на етикетки та підкладці призводять до налипання клею та пилу на термоголовку та протяжні вали. Основна причина залишків клею — це погана сировина для виробництва етикеток (виробник знижує собівартість коштом якості), а також порушення технології друку. Буквально два рулони такої етикетки здатні вивести принтер етикеток або чекодрукуючі ваги з ладу.

Ремонт Zebra Z6M Plus

При поганій якості фарби вона може працювати як наждак (див. п. 1). Фарба може налипає як залишки клею або спилювати термоголовку.

Фарба, при поганій якості сушки, налипає на термоголовку та викликає її перегрів.

Термотрансферний принтер Godex EZ-6300 plus

Майстри сервісного центру «Мобік» рекомендують не економити на етикетках та купувати їх тільки у надійних та перевірених постачальників. Адже крім вартості термоголовки та її заміни, у разі виходу з ладу принтера, є ризики зриву термінів постачання продукції. У нашій практиці були випадки, коли в суботу та неділю виробники продукції були готові купувати будь-які принтери, щоб не зривати терміни відвантаження. Ризики штрафу за зрив постачання та подальший «вихід з торгової мережі» були настільки значні, що замість настільного принтера етикеток купувалися промислові, а етикетка для маркування друкувалася по ночах за потрійним тарифом.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA