Система звукового оформлення та оповіщення

Аудіо-оформлення. Звук. Ефір. Реклама. Користь. Гроші.

У сучасних умовах жорсткої конкуренції важливими стали питання приваблення нових клієнтів, створення та підтримка іміджу підприємства, підвищення рентабельності. З чого ж складається імідж підприємства? Звичайно, головне – це якість послуг, їх асортимент та своєчасність виконання. Проте, не треба забувати й про престиж фірми. Стиль та дизайн приміщень, зовнішній вигляд та акуратність персоналу, їх формений одяг, відношення до клієнта – все це формує враження щодо Вашого підприємства, його імідж.

Система звукового оформлення та оповіщення

Вкладаючи чималі кошти у дизайн, обладнання приміщень, власники торгових центрів, магазинів та установ частіше за все ігнорують такий вадливий аспект, як звукове оформлення. А як показує досвід його використання, як у всьому світі, так і практичний досвід нашої компанії — використання звуку значно підвищує ефективність діяльності підприємства. Спробуємо розібратися, наскільки необхідне використання звуку в оформленні приміщень.

Основні задачі, при рішенні яких, аудіо-оформлення грає величезну роль:

Щоб пригорнути увагу клієнта, частіше за все достатньо позначити приємною музикою вхід до Вашого підприємства та клієнт мимоволі зацікавиться джерелом звуку. Крім того, використовуючи аудіо систему як систему гучного оповіщення, Ви можете донести до клієнта інформацію щодо Вашого підприємства, рекламних та інших акціях, новинках та ін. Відсутність фонової музики всередині приміщення створює так званий «негативний емоційний фон». На рівні підсвідомості, у людини закріплюється відчуття пригніченості, їй хочеться скоріше залишити приміщення. Приємна музика, навпаки, затримує відвідувача, покращує настрій, таким чином стимулює бажання скористатися послугами, що Ви пропонуєте, а також це значно підвищує ймовірність наступного його відвідування та переходу у категорію «постійних клієнтів».

Використовуючи звукову рекламу, рекламні аудіо-ролики, Ви зможете пригорнути увагу клієнта до актуального товару або послуги, на які він не звернув увагу або проігнорував. Використання звукового оформлення актуально як у торговельних залах, офісах, кафе, так і в залах послуг. Описаний вище «негативний емоційний фон», впливає й на персонал. Абстрактна, легка, ненав’язлива музика перешкоджає накопиченню втоми, легше сприймається одноманітність робочого дня, більш приємним стає процес роботи. Хороший настрій персоналу позитивно позначається як і на виконанні своїх обов’язків, так і на відношення до клієнтів.

Все вище зазначене, формує імідж Вашої фірми. Враження від самого підприємства, відношення персоналу до відвідувачів, позитивні емоції грають найважливішу роль у виборі клієнтом послуг саме Вашого підприємства.

Програма

Для управління та організації звуковим супроводом, рекламними роликами з успіхом використовується Sound Empire – програма автоматизації ефіру. Ця програма успішно використовується як на радіостанціях, так і у великих торговельно-розважальних центрах, мережах супермаркетів, готельних комплексах та парках розваг для аудіореклами та радіореклами.

Перевагою цієї системи є використання високовольтного (100 В) принципу передачі аудіосигналу від підсилювача до акустичних колонок, що дозволяє легко нарощувати кількість підключаються колонок та гнучко змінювати конфігурацію аудіосистеми, підлаштовуючи її під особливості приміщення, для створення рівномірної звукової картини, а також дозволяє відмовитися від дорогого аудіокабеля та застосовувати звичайний електричний кабель. Крім того, виключене перевантаження та пошкодження динаміків колонок навіть при максимальному рівні гучності.

Наші фахівці виконають монтаж системи озвучування та оповіщення акуратно, якісно та швидко. Ми виконуємо монтаж як на об'єктах, що будуються, так та на чинних. Звертайтесь — наші фахівці знайдуть рішення та підберуть найефективніший та вигідний для Вас варіант. На нових об'єктах монтаж та розведення кабельної системи для озвучення краще та вигідніше виконувати одночасно з монтажем системи відеоспостереження.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA