Допоможіть підібрати БФП

Допоможіть підібрати БФП — це дуже частий запит-питання надходить наших спеціалістів за телефоном. У цій статті ми розповімо про основні категорії вибору багатофункціональних пристроїв для офісу та дому.

Вигоди від придбання БФП: економія місця та робочого простору, економія електроенергії, економія грошей. А до недоліків БФП можна віднести тільки компроміс. Для здешевлення цього пристрою параметри функціональних частин можуть кілька усереднюватись. На БФП може бути встановлений не найкращий сканер та не найпродуктивніший механізм друку принтера. Не завжди таке усереднення влаштовує вузьких фахівців, які професійно займаються: фотографією, архітектурою, ілюстрацією та ін. Для 95% користувачів придбання БФП буде виправданим та розумним вибором.

Функціональні можливості БФП:

Опційно:

Вибір БФППри виборі БФП необхідно визначитися для чого в основному буде використовуватися пристрій: для друку, копіювання або сканування? Багатофункціональні пристрої умовно поділяються на домашні та офісні.

Для дому зазвичай купуються струменеві моделі БФП. БФП на базі струменевої технології друку можуть бути самими бюджетними. Недорогі БФП початкового рівня купують школярі та студенти для друку рефератів, а також для творчості.

Зверніть увагу! Для фотографічної якості друку необхідно використовувати тільки оригінальні картриджі!

Для офісу — на базі лазерної технології друку, де йде постійна робота з документами. Для використання в офісі необхідно, щоб БФП оснащувався факсом. Ця функція економить і місце на робочому столі, і гроші на придбання окремого факсового пристрою. Якщо передбачається частий друк, то розумним рішенням буде встановлення на БФП системи безперервної подачі чорнила (СБПЧ). Необхідно обов'язково уточнювати — чи можна на цю модель встановити СБПЧ? Що відбувається з гарантією виробника у разі встановлення СБПЧ? Також при використанні БФП в офісних цілях, необхідно враховувати можливість роботи у мережі, адже які мережевий принтер БФП буде використовуватися дуже часто.

Ціна БФП. Вартість багатофункціонального пристрою необхідно розглядати комплексно. При покупці БФП враховуйте вартість витратних матеріалів, запасних частин, сервісного обслуговування.

Це важливо! Первісна низька вартість БФП може швидко наздогнати більш дорогу модель внаслідок картриджів, тонеру та інших витратних матеріалів. В результаті собівартість роботи такого БФП буде дуже висока.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA