Чистка друкуючої термоголовки принтера етикеток

Чистка термоголовки — запорука її довготривалої роботи. У принтерах етикеток та чекодрукуючих вагах друкуючим механізмом є термоголовка. В середньому ресурс термоголовки складає 25-50 км матеріалу (етикетки). Ресурс залежить від типу принтера ТА способу друку. У термотрансферних принтерах рІббон ​​є додатковим захисним шаром для термоголовки, що сприятливо впливає на її ресурс.

У налаштуванні принтера етикеток можна переглянути скільки всього кілометрів надрукував принтер. Там відображається серійний номер принтера та загальний кілометраж. Наприклад, наш робочий принтер Сitizen CL-S700 пройшов вже майже 600 км.

kilomentraj_printera_etiketok

Ресурс термоголовки, заявлений виробником, складає 50 км, але ми замінили всього 3 термоголовки, бо регулярно проводимо ТО принтера та після заміни матеріалу очищаємо термоголовку. Дані про кілометри друку також можна вивести на дисплей принтера.

kilomentraj_printera_etiketok

При дотриманні правил експлуатації та використанні для друку якісних витратних матеріалів можна значно продовжити ресурс друкуючої головки й наш принтер це наочно демонструє. Заміну термоголовки в принтері етикеток краще довірити фахівцям сервісного центру. Вартість цієї послуги складається з вартості друкуючої головки та послуг майстра по її заміні, налаштуванню та калібрування принтера етикеток (див. у каталозі купити друкуючу головку до принтера етикеток).

Заміна термоголовки принтера — делікатна процедура, адже вартість головки складає 40-50% вартості всього принтера. І при випадковому механічному пошкодженні голова втрачає свою цілісність та відновленню не підлягає. Якщо заміну слід проводити тільки в сервісі, то очищати та проводити ТО можна й самостійно.

Способи очищення друкуючої термоголовки принтера етикеток

Для користувачів є два способи очистити термоголовку

  1. Ватний диск змочений в спирті.
  2. Спеціальний олівець для очищення.

Важливо! Ні в якому разі не застосовуйте будь-які металеві скребки, скальпелі, викрутки для очищення поверхні головки від забруднень. У нашій практиці були випадки, коли користувачі продряпали головку після одного неякісного рулону етикеток. Використовуйте тільки вату зі спиртом або олівець для очищення. Фарби, які застосовують для друку кольорових етикеток, досить складно розчиняються спиртом, але за кілька раз їх можна відмити від поверхні термоголовки. Трохи терпіння і ви заощадите пристойну суму на покупку нової головки.

Якщо у вас виникають сумніви щодо способів очищення або цілісності термоголови, тоді краще зателефонуйте нашим майстрам або привезіть принтер для діагностики. Перевірка цілісності термоголовки перевіряється пробним друком. Надрукуйте чорний квадрат і якщо будуть білі смуги-прогалини — пікселі на термоголовці пробиті, стерті етикеткою та підкладкою або подряпані металевими предметами.

Чистка термоголовки

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA