Безконтактне тарування ваг

Безконтактне тарування ТВ1-15 за допомогою сканера штрихових кодів або команд з комп’ютера. Ваговій індикатор ТВ1-15 застосовується у різного виду вагах: товарні, платформні, рейкові, палетні, ваги для тварин.

Безконтактне тарування ваготермінала ТВ1-15

У цієї моделі є різні можливості:

Пошкодження клавіатури ваг в області кнопки тарування дуже поширене явище. По суті, вагові термінали, які експлуатуються на виробничих підприємствах, не є «промисловими», вони розраховані для експлуатації у торгових точках, на складах. Захисна поверхня клавіатури протирається. На початку виходить з ладу кнопка, потім у корпус ваговимірювального термінала потрапляє волога та починається корозія плати.

Мал. 2 Пошкодження клавіатури ваг в області кнопки тарування дуже поширене явище.

Мал. 2 Пошкодження клавіатури ваг в області кнопки тарування дуже поширене явище.

Оскільки часті випадки пошкодження панелі клавіатури, фахівці сервісного центру «Мобік» пропонують розв'язання цієї проблеми за допомогою сканера штрих-кодів. Використання функції тарування ваг без натискання кнопки. Вагопроцесор ТВ1-15 виробництва «Техноваги» Україна дозволяє це зробити.

 Вагопроцесор розміщується на стійці або на стіні (за замовленням клієнта). Роз'єми дозволяють під'єднати ваги до ПК та сканера штрих-коду для передачі даних в 1С, а також автоматизувати обробку результатів зважування.

Сканером зчитуємо командний штрих-код тарування.

Мал. 3 Командний штриховий код тарування

Мал. 3 Командний штриховий код тарування

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA