Ремонт та технічне обслуговування ваг

Кожному пристрою необхідне технічне обслуговування з метою профілактики. Не буває вічних механізмів, у всього є свій термін служби. Але ми в силах значно продовжити термін експлуатації техніки, регулярно виконуючи її техобслуговування в цілях профілактики. До слова, водії знайомі з цим як ніхто інший, бо без пройденого ТО їздити на машині заборонено.

Сьогодні ми розглянемо різні моменти в обслуговуванні ваг, розповімо про типові проблеми, несправності, способах їх вирішення та запобігання. До речі, якщо ви шукайте сервісний центр для обслуговування ваших ваг, обов'язково загляньте в наш каталог послуг.

Бувають механічні та електронні неполадки ваг. Механічні несправності в більшості випадків відбуваються через неправильну експлуатацію. Електронні неполадки можуть з'являтися і самі, при виході з ладу різних компонентів, але також можуть бути наслідком будь-яких фізичних ушкоджень пристрою.

Механічні несправності ваг

Механічні неполадки практично завжди виникають, коли користувач порушує правила експлуатації. Однією з основних причин несправностей є зважування предметів, що мають масу вище допустимої для зважування. Деталі ваг при цьому можуть деформуватися, що зробить неможливою нормальну роботу пристрою. Датчики можуть втратити свою форму, не зумівши відновити її після зняття навантаження.

Механічне пошкодження ваг

У таких випадках корпус акуратно вирівнюється, а несправні елементи замінюються на нові. Не виключені також пошкодження від падінь, поштовхів, падіння товару на ваги. Після таких подій необхідно обов'язково звернутися до фахівців, які оцінять ступінь шкоди та проведуть всі необхідні відновлювальні роботи.

Електронні несправності ваг

Причин виходу з ладу електричних компонентів ваг досить багато. Це може бути не акуратне використання пристрою, зовнішні фактори (температура в приміщенні, перепади напруги в мережі, вологість повітря, пил, бруд та ін.), людський фактор (можна упустити товар на ваги, пролити/розсипати на них щось). Також не виключається можливість того, що якийсь з елементів може зламатися сам, без стороннього впливу.

Налаштування електроніки ваг

Через те, що зовні визначити електронну несправність іноді неможливо, для діагностики використовуються спеціальні прилади, такі як лабораторні блоки живлення, осцилографи, генератори та вимірники частот, мілівольтметри та багато іншого, вузькоспрямованого, обладнання.

Сервісні центри

З вищесказаного можна зрозуміти, що без спеціального обладнання та кваліфікованих фахівців виконати якісний ремонт ваг практично неможливо. Спроби самостійно полагодити ту чи іншу несправність найчастіше призводять до ще більших проблем та збільшують кінцеві витрати.

Робота з вагами

У нашому сервісному центрі надається повний спектр послуг з діагностики, ремонту, обслуговування, а також перевірки та калібрування всіх типів ваг. Великий досвід наших фахівців та висококласне обладнання не дозволяють сумніватися в якості виконуваних робіт.

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA