Обважування — обман покупців та вбивство бізнесу

На жаль в нашій країні розмах та діапазон крадіжки, шахрайства та обману практично безмежний — від верхів до самих до околиць. Багато власників підприємств дбають про чистоту та етичності свого бізнесу.

Жучок в товарних вагах

У наш сервісний центр часто привозять електронні ваги для перевірки ваг та демонтажу «жучків». Якщо раніше обважування покупців виконувався «механічно», до платформи ваг кріпився поліетиленовий пакетик, за який при зважуванні тягнув шахраюватий продавець, то зараз обважування покупців перейшло на більш високотехнологічний рівень.

Жучок у вагах ДО

В електронних вагах встановлений тензометричний датчик, який перетворює навантаження в опір (величину деформації датчика), потім процесор переводить цю величину в зрозумілі нам величини вимірювання та цифри (їх то ми й бачимо на екрані ваг). «Жучки» вбудовуються на електронну плату та керуються брелоком, навіть є версії з додатком для мобільного телефону. Це жах!

Дистанційні жучки з пультами

Області продаж практично безмежні, замість того, щоб розвиватися та вдосконалюватися в продажах, в припадку жадібності, продавці «ламаються» та стають шахраями. Мало того, що з еліти бізнесу вони переходять в розряд дрібних шахраїв, вони ще починають вбивати бізнес власників та сам дух підприємництва! Але й це ще не все.

Автомобільні ваги

Ми розповіли Вам про звичайні торгові ваги. Це ж так, дріб'язок по кишенях звичайних покупців. Ось з автомобільними вагами ціна питання значно зростає, там рахунок йде на сотні кілограмів та навіть тонни!

Зараз наших фахівців регулярно залучають для обстеження автомобільних ваг на предмет встановлення жучків та можливих махінацій. І як одна з відповідей, наш відділ перспективних розробок та впроваджень проєктів автоматизації обліку та контролю готує «чорний ящик» — для моніторингу роботи автомобільних ваг у тіньовому режимі.

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA