Datalogic

Datalogic — світовий виробник продукції для автоматичного збору даних. Обладнання компанії Datalogic перетворює дані на фізичних носіях у цифровий формат та робить доступними даними для інформаційних технологій.

Datalogic

Компанія Datalogic була заснована у 1972 р. Романо Вольта в будинку парафіяльного священика у Кварто-Інферіоре, передмісті Болоньї. Спочатку її діяльність була зосереджена на виробництві електронних пристроїв, але незабаром її напрямок змінюється в сторону проектування та виробництва фотоелектричних датчиків для текстильних, керамічних та пакувальних виробництв. Потім виникає потреба у розширенні виробництва, що веде до появи базового підприємства Datalogic у Ліппі.

Datalogic

Компанія Datalogic має 12 дослідних та конструкторських центрів у всьому світі, 300 інженерів та понад 1000 зареєстрованих патентів. Новаторські рішення та вироби Datalogic використовуються більш ніж у третині універсамів та пунктів продажів у всьому світі, а також у третини аеропортів, служб перевезення та поштових служб. У компанії працюють близько 2400 працівників у 30 країнах Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та у Сполучених Штатах.

Datalogic

Задати питання

Продукція марки Datalogic на нашому сайті:

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA