Partizan

Partizan — це торгова марка спеціальної лінійки продукції для систем відеоспостереження, розроблена фахівцями в Україні, та виготовляється на провідних підприємствах Тайваню та Китаю.

Partizan

При розробці продукції були враховані особливості клімату на території нашої країни, вимоги до якості, специфіка монтажних робіт та цінового рівня. Все це вигідно відрізняється від будь-яких конкурентів. Найкращий баланс функціональності, ціни та якості — це результат довгих досліджень, тестування та підбору унікальною компонентної бази, а потім виробництва на кращих заводах Тайваню та Китаю.

Partizan

Кожен виріб торгової марки Партизан проходить цілих три рівні контролю якості. Продукція Partizan у даний час перевершує конкурентів по універсальності, надійності та вартості! В асортименті бренду Partizan пропонуються самі популярні та вдалі моделі відеокамер та відеореєстраторів. Звичайно ж, з підвищеним терміном гарантії. На сьогодні Partizan є Брендом № 1 в Україні за якісним відеонаглядом економ-класу. Усього кілька років знадобилося, щоб досягти лідерства та найвищих результатів у поєднанні надійності, ціни та рівня технічної підтримки продукту.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA