DYMO

DYMO — в даний час торгова марка DYMO є власністю компанії NewellRubbermaid — це провідна світова торгова марка з виробництва стрічкових маркувальних принтерів та етикеток.

DYMO

В асортименті DYMO принтери для різного маркування, як побутового та офісного, так і професійного для підприємств. Для домашнього та офісного користувача призначені універсальні принтери серій Omega, Letra Tag XR, для професійної роботи призначені серії: Label Manager, Label Writer, Label Point.

Принтер DYMO

Принтери надійні та зручні в експлуатації. Безпека принтерів DYMO підтверджена європейським стандартом менеджменту якості ISO 9001. Завдяки малій вазі (не більше 500 грамів), маркувальні термопринтери легко транспортуються. Принтери оснащені функціональними клавішами (Hot Key), які дозволяють виконувати друк без використання «Меню».

Клавіатури принтерів ергономічні та дозволяють швидко вводити дані. Багато моделей принтерів DYMO друкують штрихові коди — це дозволяє маркувати кабельні системи, обладнання, майно для подальшої автоматизації обліку та контролю. Зчитуючи штрихові коди за допомогою терміналу збору даних, можна проводити інвентаризацію, сервісне обслуговування та діагностику обладнання. Програмне забезпечення для інвентаризації або сервісу дозволяє додавати коментарі та вести історію інвентаризації або обслуговування.

DYMO

При комплектації обладнання та кабельної проводки у серверну шафу, маркування допоможе все організувати та виконати згідно з документацією. При необхідності діагностики або перекомпонування таке маркування допоможе значно скоротити час виконання робіт. При використанні штрихових кодів та терміналу збору даних у маркуванні можна автоматизувати роботу сервісного інженера, зберігаючи історію та додаючи зміни до бази даних.

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA