Zebra

Zebra Technologies — ця компанія світовий лідер у розроблення рішень друку «на вимогу».

Zebra Technologies

Рішення, пропоновані Zebra Technologies, використовуються для підвищення швидкості обробки інформації та вдосконалення засобів ідентифікації. Друк етикетки, друк штрихових кодів, маркування виробів штрих-кодом, датою реалізації, бірки для зон зберігання, ярлики приймання/відвантаження, формування замовлень з присвоєнням штрих-коду, контроль відвантаження замовлень за штрих-кодом, маркування товарів без штрихових кодів. А також друк вхідних квитків та флаєрів, бірок, технологічних карт, бірок для продукції, вшивних ярликів, інвентарних етикеток для обладнання та майна, пластикових карт, маркування штриховими кодами ліків, аналізів, карток призначень та інструментів.

Zebra

Обладнання та рішення Zebra використовуються у багатьох галузях

Всі рішення Zebra забезпечені оригінальними витратними матеріалами — це гарантує надійність рішень та тривалий термін експлуатації обладнання.

RFID-рішення ZEBRA.

Технологія смарт-етикеток почала розвиватися у середині 1990 років, і з цього часу компанія Zebra займає провідні позиції у процесі розробки RFID-систем та глобальних стандартів використання цієї технології.

Компанія Zebra

Zebra

У компанії Zebra — розгалужена дилерська та сервісна мережі. Центри збуту та обслуговування розташовані в Європі, Азії, Північній та Південній Америці. Сучасні, передові технології виробництва світового класу, програми постійного підвищення якості та наявність сертифікатів ISO 9001 та ISO 9002 дозволяють компанії Zebra гарантувати відмінну якість продукції та обслуговування споживачів усього світу.

Сайт компанії: www.zebra.com

Задати питання

Продукція марки Zebra на нашому сайті:

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA