DSSL

DSSL — Digital Security Systems Lab.

DSSL

Компанія DSSL є одним з визнаних лідерів в області розробки, виробництва та впровадження систем цифрового відеоспостереження. З моменту свого створення компанія DSSL невідступно слідує стратегії новатора, першою на ринку пропонуючи продукти, що дозволяють вирішувати нестандартні та складні завдання. Проведені дослідження та застосування новітніх алгоритмів допомагають розробляти та впроваджувати передові технології. Так, завдяки діяльності компанії DSSL, завоювали широку популярність прогресивні системи з апаратною обробкою сигналу, став доступним такий перспективний напрямок, як IP-відеоспостереження.

Система відеоспостереження «TRASSIR»DSSL випускає унікальний по сегментації модельний ряд, в якому кожен з продуктів націлений на рішення свого кола завдань, що дозволяє пропонувати споживачеві максимально відповідний по всіх параметрах варіант. У лінійці продукції під торговою маркою «TRASSIR», що є основним брендом компанії, можна знайти як потужні системи запису у реальному часі на базі плат з апаратної обробкою, так і широкий вибір бюджетних моделей з різною швидкістю запису, IP-відеосервери.

AutoTRASSIRЯк альтернативний варіант представлені готові відеореєстратори на базі ОС Linux під торговою маркою StorNix. Також компанія серйозну увагу приділяє розробці технологій розпізнавання та інтелектуального відеоаналізу, пропонуючи власну технологію розпізнавання автомобільних номерів Auto-TRASSIR та детектор нового покоління iMotionTrassir з використанням технології об'єктного трасування SIMT.

 

Задати питання

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA