Сервісний центр GoDEX в Україні

«Мобік» — сервісний центр Godex у Дніпрі (Дніпропетровськ). Ремонт принтерів етикеток Godex, технічне обслуговування, заміна термоголовок, налаштування параметрів друку, встановлення опцій.

Godex

Godex — це міжнародна компанія, яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні обладнання для роботи зі штриховими кодами. Компанія Godex має офіси в США, Європі та Китаї й продукція цієї компанії продається по всьому світу. Компанія Godex International заснована у 1993 році, зі штаб-квартирою у м. Тайбей, Тайвань.

Godex

Завдяки надійним принтерам та доступній за ціною продукції, компанія Godex створила свій успіх та отримала визнання десятків тисяч клієнтів. Доступні за вартістю принтери етикеток, які дуже добре розроблені у механічній частини та налагоджені у програмній. Сервіс підтримуються самою компанією, а також великою партнерською та дилерською мережею.

Принтери етикеток Godex відмінно зарекомендували себе у різних умовах експлуатації, від офісу до цехів м'ясопереробних фабрик. Наш відгук, як сервісної організації: надійні, не вибагливі в обслуговуванні, хороша ремонтопридатність.

Широкоформатний принтер етикеток Godex EZ-6300 Plus

Задати питання

Продукція марки Godex на нашому сайті:

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA