Комплексна система електрозахисту котеджу

Комплексна система електрозахисту котеджу

Для початку ознайомимо вас з допустимими коливаннями напруги у мережі. Нормальною можна вважати напругу у межах 5%. При значенні норми 220 В мінімальна межа складе 209 В, а максимальна 231 В. Максимальні розбіжності від 198 В до 242 В (10%). Побутові електроприлади розраховані на напругу до 250 В. Але якщо раптом перепад вийде за рамки цих значень, то техніка можливо вийде з ладу частково, але чекайте й безповоротні втрати.

Нерівномірне навантаження на фази призводить до перепадів між ними — перекіс фаз, коли між напругою різних фаз велика різниця. У найгіршому випадку, у мережі замість 220 В може бути й 380 В. Але найбільш непередбачувані та небезпечні стрибки в електромережі — це ті, що можуть відбуватися при підключенні потужних електроприладів (наприклад, зварювального апарату). Найчастіше стрибки та перепади напруги відбуваються у приватному секторі, у сільській місцевості та на дачних ділянках. Це відбувається з багатьох причин: брак перетину проводки, окислення, механічні пошкодження, добові перепади напруги. Все у сукупності призводить до вирішення про необхідність електрозахисту будинків та котеджів.

На нашій спрощеній схемі показаний комплексний захист. Перерахуємо необхідні елементи для стабілізації та трансформації напруги.

При вірному виборі та монтажі системи Ви будете незалежні та захищені. А проведення регулярного технічного обслуговування обладнання продовжить термін його служби.

Більш детальну інформацію можете отримати у консультантів нашої компанії.

Про проблеми електроживлення фахівці компанії «Мобік» знають не з чуток — до нас регулярно надходять згорілі безперебійники, стабілізатори та інше постраждале обладнання.

Результат стрибка напруги

Інвертор MUST у ремонті

Обслуговування сервоприводного стабілізатора

Результат вибуху конденсатора

Релейний стабілізатор

Ми — практики. Знаємо про причини та наслідки, і кожен день працюємо з технікою, яка вийшла з ладу, і кожен день її відновлюємо! Про роботу техніки, систем ми знаємо багато — у нас практичний досвід — через наші руки проходять стабілізатори, ДБЖ, інвертори, нормалізатори, ваги, принтери, сканери, комп'ютери, комутатори, відеокамери, лічильники, шредери та багато чого іншого — ми знаємо, що та як працює, як виходить з ладу та чому, а також, що з цим усім робити.

Ремонт бензинового генератора

Ремонт ДБЖ

Стабілізатор у ремонті

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA