Стабілізатор напруги для будинку

Як вибрати стабілізатор напруги для будинку?

На питання — чи потрібен стабілізатор напруги для будинку? Ми впевнено відповідаємо — так!
 У наш сервісний центр регулярно надходить техніка, яка вийшла з ладу через стрибки та перепади напруги. Крім цього, ми співпрацюємо з партнерами — сервісними центрами з обслуговування кондиціонерів та холодильників, їм часто доводиться ремонтувати кондиціонери та холодильники, які вийшли з ладу через перепади напруги.

Вибір потужності стабілізатора для будинку залежить від кількості обладнання та його потужності, яке використовується у будинку.

Стабілізатор напруги для будинку

Для невеликого будинку досить стабілізатора потужністю 9 кВт, для великих котеджів необхідні 20-ти кіловатні стабілізатори.

Щоб купити стабілізатор напруги для будинку необхідно скласти список електрообладнання у будинку. Самостійно або за допомогою фахівців підсумувати потужність.

Наприклад, для невеликого будинку список може бути такий

У котеджі (будинку) трохи більше додається й кількість обладнання, і його номенклатура

Список, звичайно, для кожного будинку індивідуальний. Можна вибрати необхідний стабілізатор напруги, коли підрахуєте потужність всієї техніки та визначитеся з рівнем стабілізації. В ідеальному варіанті потужність стабілізатора повинна перевищувати сумарну потужність всього використовуваного електрообладнання відсотків на 20-30.

Купивши та встановивши стабілізатор напруги для будинку один раз — ви надовго забезпечите безперебійну роботу всієї техніки, яка у вас є.

Крім стабілізатора напруги у будинку з газовим опаленням бажано придбати блок безперебійного живлення 600-900 Вт. Однією з надійних моделей, яка добре себе зарекомендувала, є Форт.

Задати питання

Рекомендуємо статті по темі

Telegram Mobik.UA Viber Mobik.UA