Мобик
укр
Рус
Кошик (немає товару)
Реєстрація
(067) 622-06-92
м. Дніпро Всі контакти

Захист від стрибків напруги у мережі

Захист від стрибків напруги у мережі

Від стрибків напруги в електромережі у нас ніхто не застрахований
. Напруга у мережах постійно скаче та реальний рівень рідко дорівнює стандартним 220 В. Бувають стрибки напруги, коли вона миттєво піднімається до 300 В та вище. У таких випадках техніка, яка працює від мережі, може згоріти.

Захист від стрибків напруги

Коли безліч споживачів енергії одночасно включають у мережу такі прилади, як обігрівачі, мікрохвильові печі, електрочайники та пральні машини, навантаження на мережу різко зростає та електропроводка будинків часто не витримує. Через великі сили струму проводка нагрівається, руйнується, та у результаті відбувається розрив ланцюга. При великому навантаженні алюмінієві дроти розсипаються від нагрівання, а мідні перегорають. Напруга у кожній квартирі різко може зростати (теоретично — до 380 В), що може вивести з ладу побутову техніку та стати причиною пожежі.

Згорілий клемник від стабілізатора напруги.

Клемник

На жаль, від стрибків напруги побутову техніку не рятують ні встановлені у кожному електрощиті автомати, ні вбудовані захисні блоки у самих приладах.

Хто винен? Винних у перепадах напруги теоретично може бути багато. Адже від електростанції до кінцевого споживача (телевізора або комп'ютера) електроенергія проходить через безліч ділянок. Причому, у кожної ділянки є свій господар. У теорії, на кожній з цих ділянок можливий збій. Причиною може стати що завгодно: недбалість та бездіяльність співробітників енергопідприємств, ремонтні роботи на будь-якій ділянці, обладнання підстанції, що зносилося. Навіть необережні працівники сусіднього будівництва можуть випадково зачепити силові кабелі, які проходять під землею.

Убезпечити офіс та квартиру від пожежі, а побутову техніку від різких стрибків напруги можна! Найпоширеніший варіант — купити стабілізатор напруги.

Купити стабілізатор напруги

Якщо напруга у мережі коливається від 135 до 240 В, стабілізатор не припинить подачу енергії, а нормалізує напругу.

Стабілізатор напруги

Проходячи через стабілізатор напруги, струм буде надходити до техніки в оптимальному варіанті — 220 В, 50 Гц. Якщо напруга підвищитися до 250 В і більше, пристрій вимкне подачу електроенергії від мережі. Стабілізатор автоматично під'єднає живлення, після того, як напруга в електромережі нормалізується.

Стабілізатор рекомендується встановлювати на всю техніку у будинку або офісі. У такому випадку треба підсумовувати споживану потужність всього електрообладнання, а потім, виходячи з цього, купувати стабілізатор. Або вибрати два-три прилади, найбільш вимогливих до напруги електрики, та під них вибрати стабілізатор напруги.

Довірити підключення стабілізатора напруги краще електрику чи спеціалісту компанії, де ви його придбали!


Viber Mobik.UA
© 2020 Мобик   Ремонт и обслуживание техники с гарантией — сервисный центр «Мобик»   info@mobik.ua